Proje hakkında

  • Tarih: August 20, 2018
  • Müşteri: Envato Group, US
  • Kategori:
  • Adres: Karaağaç mahallesi Topçu Apt. No: 12 105 cad.1839 sk.(Yeni Köy Garajı yolu
8 Filtreli Ters Ozmoz Sistemli Cihaz ( Bu su arıtma sistemi uzayda astronotlar tarafından da kullanılmaktadır) Su arıtma cihazının parçaları hakkında bilgiler ve faydaları nelerdir? 10"5 MİKRON SPUN (SEDIMENT) FİLTRE Sularda bulunan çözünmemiş askıda bulunan katı maddelerin (tortu, kum, çamur vs.) oluşturduğu kirliliğe filtrasyon işlemi uygular. 10"GAC KARBON KARTUŞ FİLTRE (UDF) Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. 10" BLOK KARBON KARTUŞ FİLTRE (CTO) Karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır. Klorin, organik kirleticiler, böcek İlaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. 75 GPD MEMBRAN FİLTRE Suyunuzda bulunan, arsenik, kurşun, bakır, baryum,krom, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, civa,selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar. 10" İNLİNE COCONUT POST KARBON FİLTRE Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Bu filtre, suyu hamlıktan çıkarıp, içimi hoş bir hale getirir. ST-33 İNLİNE GOLD MİNERAL FİLTRE İnsan gelişimi ve sağlığı için gerekli olan Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve birçok faydalı mineralleri suya kazandırır. ST-33 PH YÜKSELTİCİ YEŞİL ALKALİ MİNERAL FİLTRE Alkali pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha saf, kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirir. ST-33 İNLİNE MİNERAL FİLTRE (DETOKS FİLTRE) Vücudun toksinleri atmak için harcadığı enerjiyi geri kazandırır ve zindelik sağlar. Hücre jenerasyonunu (anti-aging) hızlandırır ve yaşlanmayı geciktirir.

Benefits of Project

Large solar panels are used to absorb the powerful solar rays emitted from the sun and convert these into power resources One-on-One real-time messaging is allowing users and prospects to reach beyond your inbox and voicemail and has quickly become the fastest and easiest way to communicate with one another. Brands and businesses all over the world are beginning to adapt messaging and chatbot platforms to help answer their prospects questions, delivering answers immediately and setting expectations.

Technologies What We Used

Our inboxes are overloaded with promotional emails and newsletters, and we simply donu2019t have enough time to read them all anymore. Personalized messaging on your website will engage and provoke users to converse with you, answer questions and build trust. Follow up those conversations with personalized emails that automatically keep your brand on top of your prospects mind and accelerate your sales process.

n

Prospects are more likely to buy if youu2019re ready to sell. Web Contact forms create little assurance that a user will receive a prompt answer and will often fill your inbox with unwanted spam and solicitations.